Organizator:

Bądź na bieżąco!

Podziel się

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami związanymi z targami w Twoim mieście? Zastanawiasz się, gdzie znaleźć wymarzony dom lub mieszkanie? Szukasz inspiracji do aranżacji swojej przestrzeni życiowej? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu

Targi Mieszkań i Domów to nie tylko wydarzenie, to prawdziwe doświadczenie. Przedstawiamy Ci unikalną okazję, aby zanurzyć się w świecie nieruchomości, poznać najlepszych ekspertów branży, oraz pozyskiwać cenne informacje dotyczące rynku mieszkaniowego. Niezależnie od tego, czy jesteś przyszłym nabywcą, czy po prostu szukasz ciekawych rozwiązań, nasze targi z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto nas subskrybować na Social Mediach?

  1. Najnowsze informacje: każdego dnia dowiesz się, jakie firmy dołączyły do naszego wydarzenia jako Wystawcy. Dowiesz się  jakie inwestycje, produkty i usługi przygotowali na nadchodzące targi w Twoim mieście.
  2. Bądź na bieżąco: jeśli nie możesz być na targach, nasze social media to cenne źródło informacji. Relacjonujemy przygotowania do targów, montaż stoisk oraz atrakcje przygotowane przez naszych Wystawców. Przeglądając nasze zdjęcia i filmy, odkryjesz kreatywne rozwiązania w aranżacji wnętrz, nowoczesne trendy oraz ciekawe pomysły na wyposażenie swojego domu, inwestycji czy samych stoisk.
  3. Porady ekspertów: zapraszamy do udziału w prelekcjach z ekspertami branżowymi. Możesz dowiedzieć się kto, kiedy i gdzie przedstawi profesjonalne porady na temat rynku nieruchomości, zagranicznych inwestycji oraz finansów.
  4. Oferty specjalne: subskrybując nasze social media otrzymujesz dostęp do katalogu ofert i promocji od firm uczestniczących w targach. To szansa na zakup nieruchomości, usług i produktów w korzystnych cenach.

Nie przegap tej unikalnej okazji, dołącz do nas na social mediach i zanurz się w fascynującym świecie targów i nieruchomości. Kliknij przycisk subskrypcji i bądź na bieżąco z naszymi Targami Mieszkań i Domów!

 

 

Zapraszamy do subskrypcji:

Facebook TMiD Instagram TMiD