Organizator:

Castorama partnerem Gdańskich Targów Mieszkań i Domów ! Stwórz razem z nami projekt, który odmieni Twój dom

Podziel się

Przed nami weekend inspiracji! W dniach 30 września – 1 października, odbędą się Gdańskie Targi Mieszkań i Domów. To wydarzenie pełne wyjątkowych spotkań, znakomitych wystaw i warsztatów z ekspertami z dziedziny home design, budownictwa, nieruchomości, finansowania oraz energii. Castorama jako partner targów, otwierając drzwi do nowych możliwości i pomysłów, które odmienią nasze wnętrza.

Tegoroczne Targi Mieszkań i Domów to nie tylko okazja do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim, lecz także miejsce, w którym miłośnicy prac wnętrzarskich, aranżacji mieszkań i majsterkowania znajdą wiele inspiracji oraz praktycznych porad. Partnerem wydarzenia została Castorama.

Budowa i aranżacja domu to duże wyzwanie, jednak Castorama służy wsparciem na każdym etapie tego procesu.  Podczas Gdańskich Targów Mieszkań i Domów, uczestnicy będą mogli nie tylko zapoznać się z szerokim portfolio produktów i usług, ale także uzyskać fachową radę doradców, którzy pomogą i zainspirują do zaprojektowania wymarzonych wnętrz.

Lider branży DIY w Polsce przedstawi swoją ofertę na innowacyjnym stoisku w formie kubika. Zostało zaprojektowane tak, aby zaangażować klientów do tworzenia kreatywnych projektów wnętrz.