Organizator:

Dekpol Deweloper

Podziel się

Zapraszamy na stoisko C9!

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji od 30 lat. Działalność firmy opieramy na trzech głównych segmentach – kierujemy generalnym wykonawstwem, produkujemy osprzęt do maszyn budowlanych oraz budujemy mieszkania.  Posiadamy ugruntowaną pozycję w Polsce Północnej oraz prowadzimy ekspansję na nowych rynkach m.in. w Warszawie i we Wrocławiu. Budujemy osiedla mieszkaniowe, osiedla domów jednorodzinnych, luksusowe apartamentowce, jak również condo hotele.

 

Produkty:

Neo Jasień - Inwestycja mieści się przy ul. Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta, na wschód od jeziora Jasień, w odległości zaledwie 7 km od śródmieścia Gdańska.

 

 

Osiedle Pastelowe - znajduje się w spokojnej, ale dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska – Łostowicach. Atrakcyjność jej terenów można docenić podczas rodzinnych spacerów, joggingu czy innej aktywności na świeżym powietrzu. Choć osiedle położone jest na uboczu, doskonała komunikacja zapewnia swobodny dostęp do centrum Gdańska i jego pozostałych dzielnic.

 

 

Osiedle Kociewskie - Osiedle Kociewskie III to kontynuacja projektu powstającego w pobliżu Tczewa. W pobliżu inwestycji znajduje się duży plac zabaw, atrakcyjny kompleks Rokitki Park, a także szkoła podstawowa, przy której wkrótce utworzone zostanie również przedszkole. Inwestycję otaczają piękne tereny zielone.

 

Więcej na stronie >>> https://dekpol.pl/mieszkania/