Organizator:

EkoDeweloper – osiedle Tres

Podziel się

W dniach 4-5 marca Targach Mieszkań i Domów w Amber Expo w Gdańsku odbędzie się premiera nowej inwestycji od EkoDeweloper – osiedle Tres.

Osiedle Tres zlokalizowane będzie przy ulicy Lubowidzkiej na gdańskim Jasieniu.

Tres to inwestycja kameralna, składająca się z dwóch czterokondygnacyjnych budynków, w których łącznie znajdzie się 88 mieszkań o przemyślanych układach. Lokale o powierzchni od 25 m2 do 41 m2 posiadać będą przestronne ogródki, balkony lub loggie.

 

Pod budynkami znajdować się będą dwupoziomowe hale garażowe mieszczące łącznie 103 miejsca postojowe. Na zewnątrz osiedla zaplanowano 4 miejsca parkingowe. Lokalizacja większości  miejsc postojowych wewnątrz budynków zapewni porządek i komfort w strefach zewnętrznych osiedla.

Osiedle Tres będzie skąpane w zieleni. Każdy z mieszkańców będzie miał dostęp do atrakcyjnie zagospodarowanej przestrzeni zewnętrznej. Mieszkańcom nie będzie brakowało stref do relaksu na świeżym powietrzu i każdy, bez względu na wiek, znajdzie tu miejsce dla siebie. Na inwestycji znajdzie się:

  • plac zabaw dla dzieci,
  • teren rekreacyjny do ćwiczeń,
  • strefa wypoczynkowa z miejscem do grillowania.

Osiedle będzie charakteryzować loftowy styl, z dużymi przeszkleniami i loggiami. Każde wejście do budynków będzie wyposażone w monitoring.

 

Mieszkania będzie można kupić w stanie deweloperskim do własnej aranżacji (pakiet UNO) lub skorzystać z dwóch pakietów wykończenia – DOS (z wykończonymi podłogami, oświetleniem, pomalowanymi ścianami, zamontowaną stolarką drzwiową wewnętrzną oraz łazienką z białym montażem lub TRES (pod klucz).

 

Ceny lokali będą rozpoczynać się od 9 860 zł/m2.

Planowany termin zakończeniu budowy I kw. 2025 (31.03.2025 r.)

Planowany termin rozpoczęcia budowy – druga połowa 2023 roku.