Organizator:

Express Biznesu

Podziel się

Patron medialny Targów Mieszkań i Domów!

Do grona patronów medialnych dołączył „Express Biznesu"

Express Biznesu" to magazyn premium, którego ambicją jest przekrojowe i obiektywne przedstawianie najważniejszych i najbardziej kreatywnych inicjatyw biznesowych i samorządowych. Nasze Wydawnictwo współpracuje z takimi organizacjami jak:

Business Center Club Loża Gdańska, Pracodawcy Pomorza, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Pomorska Izba Rzemieślnicza MŚP, Pomorski Klub Biznesu, Kaszubski Związek Pracodawców, Stowarzyszenie "Trefl Pomorze" ,NORDA Regionalna Izba Przedsiębiorców, Starogardzki Klub Biznesu, Gdańską Organizacją Turystyczną.

EB to magazyn o nakładzie 5 tys. egz. i dystrybucji w ponad 600 punktach na terenie Trójmiasta, okolic i miejsc na terenie Polski. Nie mamy zwrotów, a każdy nasz jeden egzemplarz czyta miesięcznie co najmniej kilkanaście osób co daje blisko sto tysięcy czytelników miesięcznie. Oprócz wersji drukowanej mamy e-wydanie mailingowe . Robimy też wysyłkę dedykowaną na biurka prezesów firm, menadżerów hoteli, restauracji ,kancelarii ,gabinetów medycyny itp. Działamy i promujemy naszych Klientów na social mediach tj. Instagram, FB i Linkedin.

 

Więcej na stronie >>> www.expressbiznesu.pl