Organizator:

Idziesz na targi? Obejrzyj dzieła arcymistrzów impresjonizmu w trójwymiarze!

Blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów.

Dzieła impresjonistów wychodzą z ram!

 

Wystawa malarstwa impresjonistów i postimpresjonistów w 3D powraca do Gdańska w dniach 26-27 września do AMBER EXPO. Na wystawie będzie można zobaczyć ożywione, trójwymiarowe reprodukcje obrazów takich klasyków jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin, czy Vincent Van Gogh.

 

Organizatorzy zapraszają na niesamowitą podróż po świecie sztuki. Blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Dzięki zastosowaniu tej techniki dzieła największych malarzy zyskają jeszcze większą głębię i ekspresję.

 

Światło razi swoim blaskiem przebijając się przez korony drzew, zmuszając oglądających by zmrużyli oczy. Słoneczników, aż chciałoby się dotknąć, tak stają się realne, a groźne burzowe chmury rozciągają się nad rozkołysanym morzem. Wszystko jest w nieustannym ruchu, mimo, że czasem to widok „martwej natury”. Na trójwymiarowych reprodukcjach obrazów, tak dobrze wszystkim znanych, goście odkryją detale dalszego planu i elementy, na które do tej pory nie zwrócili uwagi.

 

Wystawa ma już swoich wiernych fanów, którzy wielokrotnie wracają do swoich ulubionych dzieł” – mówi Barbara Vogt, dyrektor wystawy. „Spotykamy ich również na wystawach w kolejnych miastach. Mówią, że za każdym razem odkrywają coś nowego, a trójwymiar ukazuje im coraz to inne tajemnice obrazu. Potrzeba tylko trochę czasu, cierpliwości i kilka podpowiedzi charyzmatycznego przewodnika”.

 

 

Impreza odbywać się będzie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i wytycznych GIS. Bilety z określonym dniem i godziną wejścia na wystawę są dostępne tylko on-line na stronie www.ToBilet.pl.

 

W tym samym czasie na terenie AMBER EXPO odbędą się Targi Mieszkań i Domów w Trójmieście.
Bilet na Wystawę upoważnia również do wstępu na to wydarzenie.

 

W czasie wystawy i targów na terenie AMBER EXPO znajdzie się Punkt Obsługi Klienta, gdzie pracownicy targowi pomogą z dokonaniem zakupu online i wypełnieniem ankiety epidemiologicznej - kupujący na stronie ToBilet.pl wypełniają ją przy finalizacji transakcji.

 

 

26-27.09.2020

AMBER EXPO,

Gdańsk, ul. Żaglowa 11

 

Godziny otwarcia:   

26.09.2020,  godz. 10.00-17.00                   

27.09.2020,  godz. 10.00-16.00

 

Ceny Biletów:

Bilet normalny jednorazowy – 35 zł/os.

Bilet grupowy jednorazowy – 31,50 zł/os. 
Przy zakupie powyżej 10 biletów, rabat 10%

Bilet ulgowy jednorazowy – 25,00 zł/os.
Przysługuje dzieciom w wieku 3-7 lat oraz posiadaczom ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej, emeryta, rencisty lub karty dużej rodziny. Przy wejściu na wystawę należy okazać w/w dokument upoważniający do ulgi.

Dzieci do lat 3 - wstęp wolny, należy pobrać z bileterii ToBilet.pl bilet za 0zł.

 

Kontakt:

Barbara Vogt, Dyrektor Projektu

Grupa MTP

tel. 61/86-92-341, kom. 603 411 368,
e-mail: barbara.vogt