Organizator:

Premiera na Targach Mieszkań i Domów

Podziel się

Osiedle Zielona Laguna Wzgórze zaprojektowano z myślą o osobach, które cenią sobie bliski kontakt z naturą, świetną lokalizację, wysoki standard wykończenia mieszkań i części wspólnych oraz ekologiczne rozwiązania w budynkach i ich otoczeniu.

Osiedle znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie natury. Bliskość lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego otwiera wiele możliwości rekreacji i spędzania wolnego czasu. Od pętli autobusowo-trolejbusowej Kacze Buki dzieli nas tylko 8 minutowy spacer.

Zielona Laguna Wzgórze położona jest z dala od centrum miejskiego zgiełku, jednocześnie jest częścią większego projektu Zielona Laguna, który pozwoli zbudować autonomiczny, ekologiczny fragment miasta z pełną infrastrukturą w dobrej lokalizacji.

W ramach Osiedla Zielona Laguna Wzgórze powstanie 170 mieszkań i lokali usługowych w niskich 4-ro i 5-kondynacyjnych budynkach. W kolejnym etapie projektu do sprzedaży trafi budynek B3 z 75 mieszkaniami i lokalami usługowymi.

Zróżnicowane metraże od 32 do 79 m2 powodują, że coś dla siebie znajdą zarówno single, pary jak i rodziny z dziećmi.

Co więcej, istnieje możliwość łączenia części mieszkań w celu uzyskania dużych apartamentów rodzinnych.

W budynkach dzięki panelom fotowoltaicznym zasilane będzie oświetlenie części wspólnych. Dzięki retencji wód opadowych będzie możliwość darmowego podlewania ogródków przydomowych. W halach garażowych będzie możliwość ładowania aut elektrycznych.

Zapraszamy na stoisko A12.