Organizator:

StudioLOKO

Podziel się

Architekci wnętrz na stoisku D3!

NAJLEPSI ARCHITEKCI WNĘTRZ – TRÓJMIASTO

StudioLOKO to kwintesencja współczesnego stylu, oryginalnych koncepcji i profesjonalizmu w każdym calu! Tworzymy zgrany zespół projektantów wnętrz, który dąży do urzeczywistniania Waszych marzeń. Wiemy, jak ważne jest, by żyć w dobrze zaprojektowanym wnętrzu, dostosowanym do naszych potrzeb, w którym zawsze będziemy czuć się przytulnie, a nasze wrażenia estetyczne odnajdą istną nirwanę.

Projektujemy dla inwestorów prywatnych, komercyjnych (biura, hotele, restauracje, sklepy, pensjonaty) oraz deweloperów.

Jesteśmy też producentem mebli, które możecie zobaczyć pod marką LOKO (@lokoshop)

ARANŻACJE I DEKORACJE WNĘTRZ

Aranżacja wnętrz to nasza pasja, dlatego do każdego projektu podchodzimy z nową, zupełnie wyjątkową energią i zaangażowaniem, traktując je jak wyzwanie. Kreujemy przestrzenie, w których żyje się lepiej i dbamy o to, żeby nasze realizacje były dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego, kto zgłosi się do nas o pomoc. Nasz zespół tworzą najlepsze architektki i dekoratorki wnętrz w Trójmieście. Dlatego właśnie mamy pewność, że idee, które powstaną w naszej wyobraźni, urzeczywistnią się w dobrym stylu i z dbałością o detale.

 

REALIZACJA PROJEKTÓW

LOKO nie mogłoby istnieć bez sprawdzonych podwykonawców. Jesteśmy dumni, iż od lat współpracujemy z doświadczonymi stolarniami, tapicernią, ekipami remontowymi oraz agencją reklamową, dzięki którym nasze projekty wdrażane są w życie. Dla Klientów to dodatkowa oszczędność czasu i finansów, gdyż mogą zatrudnić jedną firmę odpowiedzialną od początku do końca za dany projekt.

 

Więcej na stronie >>> StudioLOKO