Organizator:

Zakończyła się jesienna edycja targów w Gdańsku!

Podziel się

Zadowolenie klientów jest największym wyrazem uznania dla pracy naszego zespołu. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję na spotkanie podczas wiosennej edycji targów w Trójmieście 9-10.03.2024 !

Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów w Gdańsku właśnie dobiegła końca! Liczni zwiedzający, setki rozdanych materiałów i mnóstwo owocnych rozmów dają energię do prac nad wiosenną edycją, która odbędzie już 9 i 10 marca na terenie AmberExpo!

Wystawcy dwoili się i troili, chcąc zapoznać wszystkich obecnych na targach ze swoimi ofertami. Domy i mieszkania, działki, inwestycje zagraniczne, wykończenie, wyposażenie wnętrz i kredyty- nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Wszyscy Wystawcy zgodnie podkreślali, że przybyli na targi zwiedzający byli zdecydowani i zdeterminowani do zakupu nieruchomości.

W czasie dwóch dni targów odbyło się 12 prelekcji na tematy związane z finansami i zakupem. Jednak największe zainteresowanie wzbudził temat: Bezpiecznego Kredytu 2% - rządowy program wsparcia kredytobiorców, który niedawno został wprowadzony w życie. Seminaria prowadzili eksperci i specjaliści m.in z Polskiego Związku Firm Deweloperskich, Just Like Home, Costa Dream Home, mFinanse, Phinance czy Multikredyt.  

Wszystkim naszym Wystawcom i Zwiedzającym, dziękujemy za obecność i życzymy samych udanych transakcji! Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć i wzięcia udziału w targach w innych miastach.

Szczególne podziękowania kierujemy do całego zespołu Castoramy, Partnera Targów! Współpraca z Państwem i obserwacja Waszego zaangażowania na każdym etapie realizacji projektu to była prawdziwa przyjemność.

Do zobaczenia!