Organizator:

Okładziny o grubości 3mm z kamienia naturalnego, czy to w ogóle możliwe? Krzysztof Wysmoliński, KLINK INTERNATIONAL

11:00 - 11:30
Strefa Najmu i Zakupu
Kamień w budownictwie wydaje się był stosowany od zawsze. Mimo to dalej pojawiają się nowości czy technologie, które pozwalają na innowacyjne zastosowanie kamienia naturalnego w naszych domach. Firma Klink International promuje na rynku nowatorski produkt okładzinowy o grubości 3mm o szerokim zastosowaniu użytkowym.

„Mała czarna” – czy w aranżacji wnętrz, tak jak w doborze stroju - mniej znaczy więcej? Patrycja Burglin-Surowiecka, Just Like Home

11:30 - 12:30
Strefa Najmu i Zakupu
Case studies z życia homestagerki. Odwołując się do klasycznej kreacji spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wykańczając wnętrza warto inwestować w dodatki? Jakie zachować proporcje w przypadku przygotowywania mieszkania dla siebie lub pod kątem sprzedaży czy wynajmu. Porozmawiamy też o tym, czy to musi kosztować tak dużo i czy jest szansa, że taka inwestycja w dodatki nam się zwróci.

Gwarancja wkładu własnego oraz aktualne wyzwania klientów kredytowych. Jakub Kucharek oraz Jakub Łapaj, LENDI

12:30 - 13:30
Strefa finansów
Wskażemy z jakimi problemami musi obecnie zmierzyć się klient który chce zaciągnąć kredyt hipoteczny. Nakreślimy główne założenia nowego programu wsparcia kredytobiorców.

Praca z pośrednikiem nieruchomości się nie opłaca. Prawda czy fałsz? Basia Domarus

13:00 - 14:00
Strefa najmu i zakupu
Najem

Jak najtaniej finansować zakup nieruchomości w kredycie hipotecznym? O czym nie powiedzą Ci w Banku. Michał Trędowski, Phinance S.A.

13:30 - 14:30
strefa finansów
Kredyt Hipoteczny to decyzja na lata. Marża i Prowizja to nie jedyne koszty z którymi masz do czynienia. Na co jeszcze warto zwrócić samemu uwagę? Jakie istotne elementy nie są często brane pod uwagę? Które koszty i jak zmieniają się w czasie? Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Prawo i Doradztwo Podatkowe, oraz Warszawskiego Instytutu Bankowości. Przedsiębiorca, Specjalista w branży doradztwa finansowego i podatków.

Od projektu po realizację. Co może pójść nie tak? Marcin Roter-Kobzdaj, NovaHouse

14:00 - 15:00
Strefa najmu i zakupu

Czy warto obecnie zaciągać kredyt hipoteczny? Michał Pawlak, CONTACT FINANCE

14:30 - 15:30
Strefa Finansów
Omówienie obecnej sytuacji związanej z kredytami hipotecznymi w Polsce, scenariuszy na przyszłość i rozwiązań, które może zastosować kredytobiorca.

Wyjątkowe nieruchomości na rynku lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Krzysztof Przyjemski, RE/MAX na Plus

15:00 - 15:30
Strefa najmu i zakupu
Wyjątkowe nieruchomości. Prezentacja najciekawszych ofert nieruchomości na rynku lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Jak z głową kupić działkę pod zabudowę domu? Patrycja Sudwoj-Boleńska, Starnawska&Boleńska Nieruchomości

15:30 - 16:30
Strefa najmu i zakupu
Zakup działki to początek drogi do wymarzonego domu, który może okazać się nie co wyboista i kręta. Jak z głową kupić działkę, na co zwrócić uwagę przy wyborze lokalizacji, czy weryfikacja stanu prawnego i przeznaczenia działki może być bezpieczna bez wsparcia profesjonalnego pośrednika?