Organizator:

Fakty i mity o wynajmowaniu mieszkań. Joanna Ekart, STOWARZYSZENIE MIESZKANICZNIK

11:30 - 12:20
strefa zakupu i finansów
Mieszkanie jest cennym dobrem i powierzenie go osobie z ogłoszenia jest często wielkim wyzwaniem. Wzięcie odpowiedzialności za cudzą, kosztowną własność też z reguły nie jest proste. Co zatem powinna zawierać dobra umowa najmu i jak określić zobowiązania obu stron, żeby zabezpieczyć ich interesy i komfortowo wynajmować, oraz w spokojniej i przyjaznej atmosferze zakończyć współpracę? Zapraszamy właścicieli i najemców na rzeczową prelekcję, wzbogaconą o wskazówki dotyczące dobrych praktyk w najmie

Kredyt Hipoteczny w obliczu pandemii. Michał Sabal, Credit Space

12:30 - 13:20
STREFA ZAKUPU I FINANSÓW
Kredyty hipoteczne w obliczu pandemii to seminarium na którym dowiesz się jakie zmiany zaszły w bankach oraz jak się do nich przygotować, aby z finansować zakup z nieruchomości. Dodatkowo w czasie prelekcji prowadzący zaprezentuje Państwu aktualne oferty banków wykorzystując autorską platformę kredytową. Seminarium poprowadzi Michał Sabal ekspert kredytowy creditspace.pl. Ekspert kredytowy pomagający od 9 lat w wyborze najlepszej opcji kredytu hipotecznego.

Korzystna sprzedaż nieruchomości. Renata Czapiewska, Freedom

13:30 - 14:20
strefa zakupu i finansów
Prelekcja na temat skutecznego procesu obsługi oferty nieruchomości od przyjęcia poprzez marketing do finalizacji transakcji i obsługi posprzedażowej. Uczestnicy poznają etapy pracy z ogłoszeniem, sposoby promocji i pozyskiwania klientów kupujących a także pułapki przy umowach końcowych.

Jak najtaniej finansować zakup nieruchomości w kredycie hipotecznym? O czym nie powiedzą Ci w Banku. Michał Trędowski, Phinance S.A.

14:30 - 15:20
strefa zakupu i finansów
Kredyt Hipoteczny to decyzja na lata. Marża i Prowizja to nie jedyne koszty z którymi masz do czynienia. Na co jeszcze warto zwrócić samemu uwagę? Jakie istotne elementy nie są często brane pod uwagę? Które koszty i jak zmieniają się w czasie? Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Prawo i Doradztwo Podatkowe, oraz Warszawskiego Instytutu Bankowości. Przedsiębiorca, Specjalista w branży doradztwa finansowego i podatków.